Relay GER020-STAAPP0A01 12V DCV12 12VDC 20A 2Pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
Relays / Current Monitoring RelaysRelay GER020-STAAPP0A01 12V DCV12 12VDC 20A 2PcsPower Source : DCTheory : Electromagnetic RelayContact Load : Low PowerModel Number : GER020-STAAPP0A01 relayVoltage : 12V